Mycí linky

Realizujeme stavbu, instalaci a údržbu portálových a tunelových mycích linek pro osobní, užitková a nákladní vozidla. V naší nabídce najdete také speciální mycí linky určené pro autobusy a tankery.

Portálové mycí linky

Specializujeme se na stavbu portálových mycích linek, které jsou automatizovanými systémy pro mytí vozidel. Tyto linky se skládají z pevné konstrukce, vybavené mechanickými rameny a kartáči, poskytující důkladné a efektivní čištění pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Naše řešení nabízí rychlé, kvalitní i bezkontaktní mytí, ideální pro mycí centra a provozy s vysokým objemem mytí.

Tunelové mycí linky

Realizujeme výstavbu tunelových mycích linek, pokročilých automatizovaných systémů pro průběžné mytí vozidel. Tyto linky umožňují vozidlům postupně projíždět mycím tunelem, kde jsou čištěna pomocí pohyblivých kartáčů, vodních trysek a čisticích prostředků. Naše tunelové linky jsou navrženy pro maximální efektivitu a kvalitu mytí, vhodné pro provozy s vysokou frekvencí mytí, jako jsou profesionální mycí centra, autobazary či autopůjčovny.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci na míru vašim potřebám?

Mycí linky

Pro osobní vozidla

Stavíme a servisujeme portálové i tunelové linky pro osobní vozidla.

Kartáčové mycí linky pro nákladní vozidla

Pro nákladní vozidla

Dokážeme postavit i linky pro velké nákladní automobily i s přívěsem.

Reference mycích linek

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci na míru vašim potřebám?